• Energia elektryczna Tauron - co wyróżnia tego dostawcę?

   
  Wiele osób zastanawia się, jakiego dostawcę prądu wybrać - na rynku mamy obecnie dostępnych kilka konkurencyjnych ofert. Pod wieloma względami najciekawiej prezentuje się energia elektryczna Tauron. Zobacz, dlaczego warto podpisać z nimi umowę!
   
  Gdy elektryk jest potrzebny od zaraz…
  Choć instalacje elektryczne w naszych domach są coraz bardziej nowoczesne (a zatem mniej awaryjne), to jednak wciąż zdarza się, że co jakiś czas pojawiają się usterki. Samodzielne naprawianie ich byłoby - w przypadku większości z nas - nie tylko nieskuteczne, ale i niebezpieczne. Na szczęście, decydując się na zakup energii elektrycznej z Taurona, możesz wybrać usługę “Elektryk 24”, która gwarantuje Ci, że jeśli przydarzy Ci się awaria instalacji, elektryk dotrze do Ciebie w ciągu 4 godzin od zgłoszenia i ją naprawi!
   
  Troska o klienta o różnych potrzebach
  Firma Tauron oferuje korzystne umowy dla wszystkich klientów - niezależnie od tego, jak duże jest ich zużycie energii elektrycznej. Zadowoleni będą zarówno ci klienci, którzy mają dużą rodzinę, a ich urządzenia elektryczne są nieustannie włączone, jak i posiadacze domków letniskowych i altanek, którzy zużywają niewiele prądu. Dla tych drugich firma Tauron przygotowała ofertę “Małe zużycie”, w ramach której można odebrać 50 zł zwrotu za prąd!
   
  Liczniki przedpłatowe dla zapominalskich
  Osoby korzystające z energii elektrycznej Tauron mogą także zdecydować się na zainstalowanie u siebie licznika przedpłatowego. Jego “mechanizm działania” polega na tym, że wybieramy ilość energii, którą chcemy zużyć, dokonując opłaty “z góry”. Licznik można doładować o dowolnej porze dnia lub nocy (jak to łatwo zrobić możecie przeczytać tu: doładowanie licznika tauron oraz odczyt licznika tauron ).Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które chciałyby mieć lepszą kontrolę nad swoimi wydatkami, czasem zapominają zapłacić rachunków lub potrzebują motywacji do oszczędzania.
   
  Troska o środowisko
  Jednym z największych wyzwań, przed jakimi stoją dzisiejsi Polacy, jest wypracowanie ekologicznych postaw - jakość powietrza w naszym kraju jest bowiem opłakana. Dostawcy energii elektrycznej Tauron są tego świadomi, dlatego przygotowali specjalną taryfę antysmogową. Celem tej oferty jest propagowanie ogrzewania elektrycznego - by do atmosfery trafiało mniej szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń. Stawka Antysmogowa obowiązywać będzie w godzinach 22.00-6.00 i dotyczyć będzie energii nadwyżkowej. Tauron dba także o edukację ekologiczną Polaków - w ubiegłym roku z inicjatywy Tauronu powstała strona www.oddychajpowietrzem.pl, na której można znaleźć informacje na temat ekologicznego ogrzewania oraz sprawdzić stan powietrza w swojej okolicy.
   
  Zrównoważony rozwój
  Firma Tauron jest jednym z największych przedsiębiorstw w południowej Polsce. Zarząd firmy przykłada więc dużą wagę do idei zrównoważonego rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności w biznesie. Dowodem na to, że nie są to tylko puste deklaracje, jest fakt przyznania Tauronowi Złotego Lauru za społeczną odpowiedzialność biznesu.
  Energia elektryczna Tauron to doskonały wybór dla Ciebie i Twojej rodziny. Przeanalizuj więc ofertę firmy i wybierz coś dla siebie!