Masz pytania? Napisz do nas!
X
 • Energia - przegląd ofert dostawców prądu

   
  Wybór dostawcy prądu jest niezwykle ważny - zależy od niego wysokość naszych rachunków oraz zadowolenie domowników ze świadczonych usług. Dowiedz się, jakie oferty przygotowali dla Ciebie polscy dostawcy energii elektrycznej!
   
  Enea - plusy dla każdej rodziny
  Przedsiębiorstwo Enea doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dzisiejszy klient lubi mieć wybór - dlatego też oferuje bardzo wiele dogodnych ofert, które zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby! Ciekawą opcją, oferowaną przez Enea, jest Energia+Fachowiec - w czasie trwania umowy, masz do wykorzystania 2400 złotych na szybkie interwencje fachowców. Klienci, którym zależy na stanie środowiska naturalnego, mogą wybrać opcję Enea Eco, czyli opcję antysmogową - użytkownicy mogą cieszyć się preferencyjnymi cenami energii przy zwiększonym zużyciu w godzinach nocnych. Osoby chętne do zainstalowania u siebie paneli słonecznych mogą być natomiast zainteresowane taryfą Energia+Fotowoltaika, która pozwala nie tylko na produkcję darmowej energii, ale także na magazynowanie nadwyżek. Prawdziwym hitem firmy Enea jest usługa Energia+Zdrowie, której użytkownicy mogą korzystać z opieki medycznej w placówkach LuxMed.
  Przeczytaj więcej: Energia elektryczna ENEA
   
  Tauron - pomoc w każdej sytuacji
  Firma Tauron doskonale wie, jak rozpieszczać swoich klientów! Przedsiębiorstwo oferuje klientom bardzo ciekawą opcję Prąd z Serwisantem 24H Plus, w ramach której możesz otrzymać pomoc serwisanta, ale także… hydraulika, ślusarza czy szklarza. Wielu klientów Tauronu korzysta też z opcji Prąd z Elektrykiem 24H, która gwarantuje szybką interwencję elektryka, gdy będziesz tego potrzebował. Tauron przygotował także własny Program Antysmogowy, który jest kierowany do klientów, zamierzających ogrzewać swój dom za pomocą urządzeń zasilanych prądem oraz dla tych, którzy będą ładować pojazdy elektryczne. Dla osób, których zużycie energii nie wykracza poza 0,5 MWh/rok, stworzono ofertę Małe zużycie.
  Przeczytaj więcej: Energia elektryczna TAURON
   
  Energa - bezpieczeństwo i stałość
  Zarząd firmy Energa rozumie, że wysokość rachunków za prąd ma bardzo duże znaczenie przy planowaniu domowego budżetu. Dlatego też klienci uzyskują gwarancję, że w czasie trwania umowy ceny za prąd nie wzrosną! Specjalnie dla większych rodzin Energa przygotowałą ofertę Pozytywna energia dla dużej rodziny. Posiadacze Karty Dużej Rodziny płacą za energię mniej! Kolejną ciekawą opcją jest program Multiochrona, z którego można skorzystać wtedy, gdy przydarzy Ci się nagła awaria instalacji, potrzebujesz szybkiej pomocy lekarza lub gdy pęknie Ci rura i przypadkiem zalejesz mieszkającego niżej sąsiada. Oczywiście, Energa ma również ofertę adresowaną do tych osób, które chciałyby korzystać z elektrycznego ogrzewania, by zapobiegać powstawaniu smogu w Polsce - Oferta antysmogowa pozwala na korzystanie z energii w niższych cenach w godzinach nocnych oraz… nawet 1400 złotych miesięcznie na naprawę domowych awarii!
  Przeczytaj więcej: Energia Elektryczna ENERGA

   
  Wybór oferty nie powinien odbywać się pod wpływem emocji - aby podjąć dobrą decyzję, zawsze należy najpierw przeanalizować potrzeby naszej rodziny.