Masz pytania? Napisz do nas!
X

Energia Elektryczna Tauron - Doładuj licznik 

Dowiedz się jak szybko i bezpiecznie doładować energię przez internet!

Możliwe formy doładowania licznika TAURON

Jest wiele sposobów na doładowanie stanu konta widocznego na liczniku. Można osobiście zgłosić się do punktów sprzedaży, zadzwonić na infolinię lub, zwyczajnie, w 5 minut doładować licznik online. Energia elektryczna Tauron może zostać także zakupiona poprzez nasz portal. Jest niezwykle prosty. Dodatkowo zapewniamy bezpieczeństwo w przesyłaniu pieniędzy i natychmiastowe doładowanie po dokonaniu opłaty.

Skorzystaj z licznika przedpłatowego TAURON i zaoszczędź do 25% wydatków !

Wydatki mniejsze do 25%!

 • 5,4 mln klientów

  Grupa TAURON rocznie dostarcza ponad 49 TWh energii elektrycznej rocznie. Z jej usług korzysta 5,4 milionów Klientów.

 • Największy dystrybutor

  Dane te sprawiają, że obecnie Tauron jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w Polsce. Licznik przedpłatowy, który otrzymamy jest tak skonstruowany, abyśmy nie byli w stanie pobrać więcej energii niż zakupiliśmy.

 • Pełna kontrola

  Doładowanie prądu i system pre-paid ma wiele zalet. Największą w nich jest stała kontrola wydatków związanych z zużyciem prądu, co pomaga uniknąć zadłużenia.

 • Łatwość obsługi

  Dzięki naszej platformie doładowanie licznika TAURON stanie się niezwykle proste.

 • Doładuj licznik

  Wybierz "doładuj licznik" na stronie głównej naszego serwisu

 • Podaj identyfikator

  Wpisz w okienko cyfry z identyfikatora wydanego przez Zakład Energetyczny

 • Podaj kwotę

  Doładowanie zostanie przesłane na podany adres e-mail lub za pomocą wiadomości sms, na zadeklarowany numer telefonu

 • Wpisz kod

  Wpisz dwudziestocyfrowy kod przesłany e-mailem lub telefonicznie do klawiatury licznika przedpłatowego

 • Energia elektryczna może być doładowana kiedy chcesz i gdzie tylko zechcesz. Nie musisz stać w kolejkach, ani martwić się, że nie masz czasu. Przez mojeplatnosci.pl zapłacisz rachunki w kilka chwil z dowolnego miejsca na Ziemi.

 • Doładowanie energii Tauron jest możliwe do zrealizowania zarówno na komputerze, jak i poprzez aplikację na telefon. Każdy sposób jest dobry i to Ty wybierasz urządzenie, którego użyjesz do regulowania rachunków.

 • Dajemy Ci gwarancję bezpieczeństwa - regulowanie opłat przez Internet to nie tylko wygoda, ale również pewność. Serwis mojeplatnosci.pl to najbezpieczniejszy sposób na doładowanie energii elektrycznej Tauron przez Internet.

Energia elektryczna Tauron jest sprzedawana odbiorcom indywidualnym na terenie całego kraju. Spółka powstała w 2006 roku, od tamtego czasu ugruntowała swoją pozycję w branży i stała się drugim pod względem wielkości dystrybutorów prądu. Już ponad 5 mln Polaków przekonało się, jakie zalety niesie ze sobą energia elektryczna Tauron.